Reggel pontban 7.00-kor szólt a vekkerem.Nagyon gyorsan kint voltam az ágyból,mert nagyon izgatott voltam.
-Áhh-ásított Nóri
Álmodtál valamit?
-Nem,Nóra,hát te?
-Én valami nagyon beteget.....
-Na,mesélj!
-Hát ott voltunk a suliban aztán a fiúk meg megdobáltak valami ragacsos anyaggal,aztán a végén Viki kiabált,hogy ez gumimaci
-Hát ez nem semmi,amúgy tegnap összeismerkedtem minden itt lakóval-mondtam én
-Aha az tök jó,én is
-Na,de öltüzzünk,mert a végén elkésünk
Felvettük az egyenruhánkat(ugyanis itt az van) aztán lementem egyedül enni.Nóri még öltözködött.
-Jó reggelt gyerekek!-köszönt Kriszta
El kell mondanom,hogy egész éjszaka egyedül voltatok
-Öööö?Tényleg?-kérdezte Johanna
-Igen.A gondnok úr,Gábor,aki itt lakik, nem volt itt az éjszaka,én pedig hát ugye nem itt lakom
Aztán lejött Nóra.
-Hali,miről maradtam le?-kérdezte
-Csak arról,hogy egész éjszaka egyedül voltunk,felnőtt nélkül-mondta Karolina
-Aaaa....
-Flóra,idehoznád a narancslevet?!-de ezt már Kriszta mondta
-Igen,persze
Én reggelire piritóst ettem és teát ittam.
-Megyünk együtt a suliba?-kérdeztem Nórát és Flórát
-Persze,de akkor induljunk most-mondta Nóri
-Oké,én benne vagyok,csak lehozom a táskámat!-mondta Flóri
Lent az előtérben megvártuk Flórit.Útközben arról dumáltunk,hogy kinek milyen a szobatársa.
-Nekem nagyon klassz!-mondtam én
-Köszi Brigi,te is nagyon szupcsi vagy!-dicsért Nóra
-Hát neked ki a szobatársad, Flóra?
-Nekem?Nekem Karolina,nagyon rendes,csak az a baj,hogy elveszítette a töltőét,ezért tőlem kéri el.De mondta,hogy kedden bemegy majd a városba venni egy másikat.
-Aha,értem-mondtam
Mégis csak jó a tanév első napja!Nem csajok?
-De,de-mondták egyszerre
-De,de-mondták egyszerre
-Amúgy nektek milyen a szobátok?-kérdeztem
-A milyénk pont jó,nem kicsi,de nem oltári nagy-mondtam
-Aha-mondta Nóri
-A milyenk jó nagy tágas,mert eredetileg úgy tervezték,hogy 3 ágy elférjen benne.
-Tök jó nektek!-mondta Nóra
Nem mintha nekünk rossz lenne,csak....
Na,de csajok siessünk,mert ha nem akartok elkésni az első nap,akkor bizony sietnünk kell
De hál'istennek odaértünk.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése