2013. június 21., péntek

                                                      3.rész
Mikor odaértünk futottunk be a terembe.Minden óra eléggé uncsi volt kivéve a kémia.Én amúgy is jó vagyok kémiából,de ez az óra csúcs volt.Kísérleteztünk.De Levente és Olivér valami irtózatosan nagy füstöt csináltak!Ki kellett üríteni a termet.Majd odajött az igazgató,hogy mi folyik itt aztán végén már mindenki röhögött.Kivéve Leventét és Olivért,mert ők 2 hét szobafogságot kaptak.Ez itt azt jelenti,hogy suli után egyből a kollégiumba kell menniük és nem mehetnek el a városba vagy máshova.Aztán jött az ebédszünet.Ebédszünetben nem ebédelünk,mert Kriszta nem főz,kajáért meg a városba kéne menni de akkor meg nem érnénk vissza 1 órára.Ezért beültünk drámaterembe és ott dumáltunk.Egészen addig míg meg nem szólalt a hangosbemondó.
-Figyelmet kérek!-mondta az igazgató úr a bemondóba
Kérem az irodámba Demics-Király Nórát és Takács Rékát!
Köszönöm a figyelmet!
Nóra ott ült mellettem és ő értetlen képpel ment az igazgatói felé.A szintén mellettem ülő Pannával mi is csak értetlenkedtünk,hogy valakiket miért hívatnak egyből az első nap az igazgatóiba.Pannával odamentünk az igazgatói iroda folyosójára de nem mertünk hallgatózni.
A beszélgetés pontosan 5 percig tartott,mert Panna nézte az óráját.Aztán kijöttek a lányok.
-Na,na mi volt?-kérdezgettük őket
-Panna majd elmondom négyszemközt-mondta Réka
De Nóri csak simán elhúzott.Aztán megszólalt a csengő,ami azt jelezte,hogy vége az ebédszünetnek.Óra után Nóri visszarohant a házba és láttam,hogy a táskájából előszedi a mobiltelefonját.Mikor én is visszaértem felmentem a szobába.
-Nóri,mit mondott neked a diri?-kérdeztem
-Jó,ha ennyire akarod akkor elmondom-felelte
Nos,szóval én ösztöndíjjal vagyok itt és ma telefonáltak a sulinak,hogy megvonják tőlem és Rékától az ösztöndíjat.Réka régebbi sulijával aki kiadta a támogatást és ő vissza is kapta,de az enyémet nem sikerült aztán visszahívni.Szóval ha megvonják tőle akkor mehetek vissza Egerbe valami suli után nézni,mert ezt a sulit a szüleim most ezt nem tudják fizetni,mert csak a hónap végén fognak fizetést kapni.Szóval most jelenleg ez van.....
-Aha,értem.És a szüleidnek már megmondtad?
-Még nem majd este,mert most dolgoznak aztán nem veszik fel
-És a sulit már megpróbáltad hívni?
-Nem,mert nem veszik fel,vagyis felveszik de azt mondták majd este 6-kor hívjam vissza őket.Nagyon remélem,hogy felveszik vagy visszahívnak.
-Ha megvonnák az ösztöndíjat akkor tuti nem engedném,hogy elmenj!
-Rendes vagy Brigi,de sajnos ez nem így megy...
Aztán lementünk a nappaliba ott magazinokat olvastunk meg Kriszta adott nekünk szépség tippeket.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése