2013. június 22., szombat

                                                       4.rész
Kriszta megosztott velünk jó pár házi arckrém receptet.Úgy 5 óra tájban megszólalt Nóri mobilja.Ő felvette és felrohant a lépcsőn és az emeleti folyosónról csak azt lehetet hallani,hogy valaki beszélget.Eléggé sokáig beszélt,úgy lehetet 10-15 perc.Majd megint lejött.
-Brigi!Gyere egy kicsit!Segítened kéne!
-Oké,persze!
Mikor felértünk a szobába elővette a laptopját és bekapcsolta,közben elkezdte mondani miben kéne segítenem.
-Szóval,az ösztönydíj ügyben hívtak-kezdte el Nóri
-És?És? visszakapod?
-Hát ebben kéne a segítség.Azt kérték,hogy csináljak egy dolgozatot Szolnokról.
-És miért pont Szolnokról?
-Azért,mert itt a suli és emiatt
-És géppel kell megírnod vagy kézzel?
-Az mindegy,de én gépelni akarom
-Jó,de azt nem mondták,hogy hány oldalas legyen?
-Azt mondták,Brigi,hogy minimum 5
És azt szeretném,ha segítenél a neten kutatni Szolnok történetéről!
-Persze,Nóri segítek
Á-tól Cettig az összes oldalt amin csak egyszer is említik Szolnokot.Úgy összehoztunk ebből két oldalt.De ekkor már fél hét volt.Valaki kopogott.Kriszta volt az-
-Lányok!Lejöttök vacsizni?
-Persze Kriszta!-mondtam
És elindultunk le.Kriszta vacsira rakott krumplit csinált és sütött pár muffint.
-Csajok,ti hol voltatok?-kérdezte Barna
-Csak még a lecót csináltuk,mert annyira nehéz volt-mondta Nóri
Vacsora után felmentem és felhívtam a szüleimet aztán mentem fürödni.Persze addigra már éppen csak annyi melegvíz volt,hogy lemossam magamról a tusfürdőt.9-kor még sikerült egy újabb oldalt megcsinálni Nóri dolgozatában
-Figyu,mi lenne ha raknál bele képeket is?!-kérdeztem
-Jó ötlet,de majd csak akkor ha kész.Amúgy szerintem nem olyat kéne amit netről szedünk le
-Szerintem sem.Akkor mit szólnál ha holnap bemennék veled a városba és lefotóznánk a híres épületeket meg a szobrokat?
-Jó,Brigi,csak a baj,hogy holnap 3-ig tanítás van,aztán még a leckét is meg kell csinálni meg vacsi is...És szerintem azért ez igénybe vesz másfél órát.
-Nyugi,majd akkor igyekszünk.De most aludjunk,mert úgy hallom,hogy Gábor  a folyosón van!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése